Piękna działka przy Świdrze * 3 902 m2 * Otwock

Działka (Rekreacyjna) na sprzedaż
219 900 PLN , Pow. 3 902 m2
Drukuj ofertę
Drukuj ofertę
Typ nieruchomości:
Działka
Powierzchnia:
3 902 m2
Typ transakcji:
sprzedaż
Lokalizacja:
Otwock , Łąkowa
Numer oferty:
851606
Cena za m2:
56 PLN
Wyjątkowa i duża działka zaraz przy rzece Świder w Otwocku!
- ciekawa propozycja na zabudowę usługową (turystyka, sport i rekreacja) lub na potrzeby zabudowy mieszkaniowej-jednorodzinnej.


LOKALIZACJA I NIERUCHOMOŚĆ:
Adres: ul. Łąkowa, Otwock

Działka rekreacyjna położona jest w północno-zachodniej części powiatu otwockiego, w zachodniej części gminy Otwock.

Przedmiotem sprzedaży jest nieruchomość gruntowa niezabudowana (stanowiąca działki ewid. nr 47 i 119 z obrębu 0026) o powierzchni całkowitej 3 902 m2, na którą składają się dwie części o powierzchni - 2 305 m2 (nr 47) oraz 1 597 m2 (nr 119):

Wymiary (przybliżone):
Szerokość - 13 m
x
Długość - 300 m (dz. nr. 119 - 120 m, dz. nr. 47. - 180 m)

STAN PRAWNY:
Nieruchomość gruntowa z Księgą Wieczystą. Niezadłużona. Objęta jest Miejscowym Planem Zagospodarowania Przestrzennego.

Cechy nieruchomości:
- Mają kształt wąskich prostokątów o mocno wydłużonych bokach i są zarośnięte trawą oraz pojedynczymi krzewami i drzewami.
- Obie działki stanowiące jedną nieruchomość oddziela dz. ewid. nr 89 stanowiąca zwyczajową drogę dojazdową (o nawierzchni gruntowej)
- Jest nieuzbrojona, natomiast w dalszej odległości - w ciągu drogi dojazdowej, przebiegają gminne sieci: wodociągowa, kanalizacyjna, elektryczna, gazowa i teletechniczna
- Ukształtowanie terenu jest urozmaicone, delikatnie nachylone tzn. ma on delikatny spadek - zaczynający się w południowej części działki nr 47
- Teren jest nieogrodzony

Okolica jest bardzo cicha i spokojna, w dużej mierze nie jest ona zagospodarowana. Dalsze otoczenie stanowi zabudowa mieszkań jednorodzinnych i zielone tereny niezabudowane lub rolnicze. W najbliższym sąsiedztwie - na północ od działek przepływa rzeka Świder.

Okolica działki cechuje się dobrymi możliwościami komunikacyjnymi - najbliższe przystanki autobusowe znajdują się w zasięgu około 700 m (linia 702 oraz L51), natomiast najbliższa stacja kolejowa PKP (Otwock) jest oddalona o 3 km.
Niedaleko - na zachód od działki przebiega droga wojewódzka nr 801.
- od centrum Otwocka działka jest oddalona o 2,5 km
- do najbliższego centrum handlowego jest 2,8 km
- do centrum Warszawy jest 25 km

Serdecznie zapraszam do kontaktu i na prezentację! :)

Opis nieruchomości wykonany przez firmę IP Properties zawarty na stronie internetowej sporządzany jest na podstawie informacji uzyskanych od właściciela, może podlegać aktualizacji i nie stanowi oferty określonej w art. 66 i następnych K.C.
Nieprawidłowy adres E-mail