2 pokoje | 54 m² w Józefosławiu | Podwójny garaż

Mieszkanie na sprzedaż
730 000,00 PLN , Pow. 54,05 m2
Drukuj ofertę
Drukuj ofertę
Typ nieruchomości:
Mieszkanie
Powierzchnia:
54,05 m2
Typ transakcji:
sprzedaż
Liczba pokoi:
2
Lokalizacja:
Józefosław , Wenus
Rok budowy:
2009
Piętro:
2 na 3
Numer oferty:
994072
Cena za m2:
13 506,01 PLN
Na sprzedaż jasne, dwupokojowe mieszkanie w Józefosławiu przy ulicy Wenus 51.

Lokal znajduje się na zamkniętym osiedlu Japan Garden. Nieruchomość usytuowana jest na drugim piętrze w budynku z windą. Mieszkanie to pełna własność z Księgą Wieczystą. Grunt pod budynkiem jest uregulowany. Zakup można sfinansować za pomocą kredytu.

Najważniejsze parametry:
- Powierzchnia mieszkania wynosi 54,05 m².
- Ekspozycja okien jest zachodnia, co zapewnia dobre doświetlenie wnętrza.
- Mieszkanie jest w dobrym stanie i nadaje się do wprowadzenia.
- Do lokalu przynależy podwójne miejsce parkingowe w garażu podziemnym. Stanowiska są zależne i usytuowane jedno za drugim.
- Czynsz administracyjny wynosi 1200 zł.

Rozkład pomieszczeń:
- Salon o powierzchni 17,7 m² z wyjściem na balkon o wielkości 5 m².
- Sypialnia o powierzchni 14 m².
- Oddzielna, widna kuchnia o powierzchni 10,3 m² z drugim wyjściem na balkon.
- Łazienka o powierzchni 4 m².
- Hol o powierzchni 8 m².

Istnieje możliwość wydzielenia trzeciego pokoju. Wymaga to przeniesienia kuchni do salonu w formie aneksu.

Lokalizacja i komunikacja:
- Przystanek autobusowy linii 739 znajduje się przy osiedlu. Autobus kursuje w stronę stacji Metro Wilanowska.
- Dojazd samochodem do dzielnicy biznesowej na Mokotowie zajmuje około 25 minut.
- W bliskiej okolicy działają sklepy Żabka, Lewiatan oraz Lidl.
- Większe centra handlowe Auchan i Designer Outlet znajdują się w odległości kilku minut jazdy autem.
- Las Kabacki znajduje się w zasięgu spaceru.